THE NEW
X2

NIEPOWTARZALNE M.

MAKSYMALNA RADOŚĆ Z JAZDY.


Dzięki potężnemu silnikowi i precyzyjnemu ustawieniu podwozia BMW X2 M35i xDrive uzyskuje znakomite osiągi, które bezbłędnie odzwierciedla również design tego modelu M. Dowiedz się więcej na temat cen, danych technicznych i opcji wyposażenia BMW X2 M35i xDrive – wyjątkowego pojazdu, który łączy sportowy charakter z praktycznością.

OSIĄGI

JAZDA NOWYM BMW M35i.

WYDAJNE HAMOWANIE.

19-calowe sportowe hamulce kompozytowe M zapewniają doskonałe hamowanie nawet na mokrej nawierzchni. Perforowane tarcze hamulcowe są bardzo odporne na wysokie temperatury. Szare zaciski hamulcowe o wysokim połysku z logo M stanowią wizualny sygnał, że mamy do czynienia z wyjątkowymi osiągami.

STYLISTYKA

ELEMENTY STYLISTYCZNE BMW X2 M35i.

M DLA OKA I UCHA.

Układ wydechowy M zapewnia mocne brzmienie silnika wydobywające się z czterech rur wydechowych. W pakiecie sportowym M Pro ich końcówki są wykonane w kolorze czarnym.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

Sportowe obręcze kół.

21-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Y Spoke 874 M Bicolor Jet Black, frezowane. 8J x 21, opony 245/35 R21.

Również w ciemności: nie do pomylenia.

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie w ciemności staje się elementem przyciągającym wzrok. Białe światło podkreśla kontury atrapy podczas postoju i w czasie jazdy.

Sportowy charakter: ekscytujące M.

Pakiet sportowy M Pro optymalizuje zachowanie w trakcie jazdy i wzmacnia zewnętrzną stylistykę M, m.in. przez zastosowanie ciemnych akcentów zamiast chromu.
STYLISTYKA WNĘTRZA

SPORTOWA STYLISTYKA WNĘTRZA.

BUNTOWNIK ODZIANY W ALCANTARĘ.

Perfekcyjnie dopasowany styl. Deska rozdzielcza obita szlachetną kombinacją Alcantary i Veganzy aż po górną część boczków drzwi. Deskę rozdzielczą i górną część boczków drzwi okalają niebieskie szwy M. Do wyboru są też inne tapicerki. Deska rozdzielcza ma szlachetny wzór rombów o wyglądzie Veganzy.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

Więcej funkcji, intuicyjna obsługa.

Na BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w prosty sposób obsługiwać odtwarzanie muzyki, nawigację i ustawienia pojazdu.

Mocne trzymanie boczne podczas dynamicznej jazdy.

Fotele sportowe M ze zintegrowanymi zagłówkami i podświetlanym logo M zapewniają idealną pozycję siedzenia.

Jazda niemal jak pod gołym niebem.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.
TECHNOLOGIE

INTELIGENTNE I INNOWACYJNE.

W PEŁNI ZINTEGROWANY STREAMING WIDEO.

Świetna rozrywka podczas czekania. Dzięki filmom czekanie w BMW tak się nie dłuży. Skorzystaj z bogatego wyboru treści dostosowanego do danego kraju. Oferta streamingu jest nieustannie poszerzana. BMW stanie się Twoim drugim domem.[4]

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY CYFROWE.

Z wyświetlaczem Head-Up wszystko masz w zasięgu wzroku.

Wyświetlacz Head-Up BMW wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Dla pełnej koncentracji na drodze.

Gry wideo w podróży.

Z AirConsole Casual Games możesz bić rekordy w grach podczas przerw w jeździe. Graj w gry w samochodzie i rzucaj wyzwania współpasażerom. Jako kontrolery posłużą Wam smartfony.[3]

Ustawienie: wybitnie sportowe.

Układ kierowniczy reaguje precyzyjnie. Prowadzenie jest bezpośrednie i angażujące. W BMW X2 M35i xDrive dostępny jest niezwykle dynamiczny tryb MyMode SPORT.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[3] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

  • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
  • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X2 M35i.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW X2 M35i xDRIVE.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O NOWE BMW X2 M35i.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW X2 M35i xDrive: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,0–7,7; Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 181–174
[1] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili zamknięcia wydania.
[2] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.
[3] AirConsole Casual Games nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.
[4] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.