WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. BEZ KOMPROMISÓW.


Nowe BMW X2 – to SUV stanowiący perfekcyjne połączenie luksusu, osiągów i wszechstronności. Odkryj jego unikalny design o wyrazistych liniach i atletycznej sylwetce. Poznaj luksusowe, ergonomiczne wnętrze wyposażone w najnowsze technologie. Dowiedz się więcej o oferowanych wariantach modelu z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, opcjach wyposażenia, cenach i skonfiguruj swoje BMW X2 według własnych preferencji.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

EKSTRAWERTYCZNE X.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA DIODOWA.

Mocne i charakterystyczne: Reflektory przednie, lampy tylne, światła do jazdy dziennej i światła pozycyjne świecą zarówno podczas postoju, jak i jazdy z zastosowaniem najnowocześniejszych diod LED.

Więcej światła, lepsza widoczność.

Reflektory diodowe oświetlają drogę w optymalny sposób. Zapewniają bezpieczeństwo i widoczność na ciemnych drogach. Również lampy tylne działają w technologii diodowej.

Wyjątkowe obręcze kół.

19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich V Spoke 867 Bicolor Midnight Grey, frezowane. 8J x 19, opony 245/45 R19.

Sportowy charakter.

Sportowa atrapa chłodnicy o chromowanej błyszczącej powierzchni i charakterystycznym kształcie nerki o strukturze plastra miodu podkreśla silny charakter tego modelu.
STYLISTYKA WNĘTRZA

Z ZAMIŁOWANIA DO KOMFORTU.

JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBIEM.

Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

Więcej funkcji i intuicyjna obsługa.

Na dużym zakrzywionym wyświetlaczu BMW oraz BMW Live Cockpit Professional z systemem operacyjnym 9 można w prosty sposób sterować odtwarzaniem muzyki, nawigacją i ustawieniami pojazdu.

Komfort na wszystkich miejscach.

Tapicerka z perforowanej skóry syntetycznej nie tylko przyciąga spojrzenia, lecz zapewnia również wygodę na długich trasach.

Podwyższona konsola środkowa.

Przełącznik zmiany biegów jest umieszczony w wygodnym miejscu na podwyższonej konsoli środkowej i doskonale koresponduje z eleganckim wnętrzem pojazdu. Jest znacznie mniejszy niż zwykłe dźwignie zmiany biegów, a jego obsługa jest niezwykle intuicyjna.
TECHNOLOGIE

INNOWACYJNY SYSTEM ROZRYWKI.

GRANIE W PODRÓŻY.

Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[3]

W pełni zintegrowany streaming wideo.

Oglądaj filmy i seriale w swoim BMW. Streaming filmów w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu kontrolnym skraca czas oczekiwania.[4]

Większy porządek, większy komfort.

Podstawka do ładowania bezprzewodowego umożliwia ładowanie smartfona w niezwykle wygodny sposób bez użycia kabla. W powiększonym schowku jest też miejsce na większe urządzenia – w zasięgu ręki, bez uciążliwych kabli.

Wszystko w zasięgu wzroku dzięki wyświetlaczowi Head-Up.

Wyświetlacz BMW Head-Up wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Maksymalne skupienie na drodze.
WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ.

Poznaj pakiet BMW Digital Premium[2] z dodatkowymi funkcjami – zacznij od bezpłatnego okresu próbnego:

  • Rozszerzone funkcje BMW Maps umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji drogowych na całej mapie (również bez aktywnego prowadzenia po trasie)
  • Dostęp do aplikacji audio, rozrywkowych i informacyjnych – z pakietem danych i usługą aktualizacji
  • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.
FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X2.

Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O ELEKTRYCZNE BMW iX2.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody


Zużycie i emisja CO₂.

BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 147–136
[1] Generowana przez silnik spalinowy o mocy 115 kW oraz silnik elektryczny o mocy do 14 kW. [2] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji. [3] AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać . Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, zużycia energii oraz emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we naszych salonach sprzedaży.

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.