DEALER BMW ZDUNEK OLSZTYN.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Zdunek Olsztyn.

Dealer BMW Zdunek Olsztyn.

Zdunek Premium to firma z 40 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na rynku lokalnym i obecnie jeden z największych Dealerów marki BMW w Polsce. Od 10 lat jesteśmy związani z marką BMW, w roku 2016 specjalnie dla wymagających Klientów otworzyliśmy nowoczesny salon w Olsztynie. Odwiedzający nasz salon może uzyskać ofertę całej gamy samochodów BMW.

Oddając samochód do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że zajmie się nim wykwalifikowany zespół. Dysponujemy jednym z największych, profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym, dającym możliwość pełnego zakresu świadczonych usług. Posiadamy 4 stanowiska mechaniczne, w tym stanowisko diagnostyczne oraz stanowisko do napraw elektrycznych.

Możecie mieć Państwo pewność, że Wasz samochód jest w dobrych rękach. Posiadamy certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy, który gwarantuje profesjonalną obsługę, a także 7 samochodów zastępczych BMW. Dokonujemy samolikwidacji szkód w głównych ubezpieczalniach.

Od 40 lat, jako Grupa Zdunek staramy się spełniać Państwa oczekiwania. Wiemy, ze zaufanie buduje się latami i mamy nadzieję, że nigdy nie zawiedziemy. Każdego roku nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia w celu polepszenia jakości obsługi. Serdecznie zapraszamy.