ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.

#WHATEVERHAPPENS. BMW SERVICE 5+.

ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.

Nie musisz rezygnować z autoryzowanego serwisu, jeśli Twoje BMW Skończyło 5 lat.

Twoje BMW ma więcej niż 5 lat? BMW Service 5+ zapewni Ci spokój i utrzymanie wartości Twojego BMW. Przegląd pojazdu, czy wymiana części eksploatacyjnych – w BMW Service 5+ korzystasz wybranych usług serwisowych i oszczędzasz. Ciesz się atrakcyjnymi warunkami oraz poczuciem, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach. #whateverhappens

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI Z BMW SERVICE 5+.

  1. Oszczędność w przypadku samochodów od 5 lat
  2. Najwyższa jakość obsługi gwarantowana przez specjalistów BMW
  3. Utrzymanie wartości Twojego BMW w długiej perspektywie
  4. Stosowanie oryginalnych części BMW
  5. Zrównoważony obieg części dzięki Value Repair

CZYM JEST BMW SERVICE 5+?

BMW Service 5+ to ekskluzywna oferta serwisowa do samochodów w wieku od 5 lat. Wymiana oleju, serwis hamulców czy przegląd pojazdu: nasza korzystna cena obejmuje robociznę i wszystkie wymagane oryginalne części BMW.

BMW SERVICE 5+ W SKRÓCIE.

Jesteśmy idealnym partnerem, z którym będziesz cieszyć się swoim BMW jeszcze przez długi czas. W ramach BMW Service 5+ oferujemy Ci w dobrej cenie wysokiej jakości serwis oparty na doświadczeniu specjalistów BMW i stosowaniu oryginalnych części BMW.

 PRZEGLĄD POJAZDU.

PRZEGLĄD POJAZDU.

Za pomocą naszych innowacyjnych metod diagnostycznych i komputerowych sprawdzamy istotne funkcje Twojego BMW i natychmiast usuwamy drobne usterki wynikające z eksploatacji – jest to decydujący czynnik dla bezpieczeństwa i zachowania wartości Twojego pojazdu.
 KONSERWACJA I ZUŻYCIE.

KONSERWACJA I ZUŻYCIE.

Nawet wysokiej jakości części z czasem ulegają zużyciu. Dlatego sprawdzamy dla Ciebie hamulce, mikrofiltr i pióra wycieraczek – i w razie potrzeby wymieniamy je wyłącznie na oryginalne części BMW.
VALUE REPAIR.

VALUE REPAIR.

W przypadku samochodów BMW w wieku od 5 lat stosujemy starannie regenerowane oryginalne części BMW odpowiadające dokładnie takim samym wymogom jakościowym BMW jak nowe części. Nasz Value Repair Service zapewnia zrównoważone naprawy samochodu w atrakcyjnej cenie.

CZY DO MOJEGO MODELU BMW OFEROWANA JEST USŁUGA BMW SERVICE 5+?

Umów się na wizytę serwisową już dziś.

Jeśli masz BMW, które skończyło 5 lat, umów wizytę serwisową i oddaj je w ręce naszych specjalistów. Możesz wygodnie umówić wizytę online. Zachęcamy także do poznania wszystkich możliwości wynikających z usług BMW Service Online.

BMW X1

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Chcesz cieszyć się całkowicie beztroską jazdą? Dzięki BMW Service Inclusive możemy zaoferować Ci oferty dostosowane do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci w dłuższej perspektywie oszczędność kosztów utrzymania. Rozszerzenie obsługi do BMW Service Inclusive Plus pozwala również pokryć koszty konserwacji i części eksploatacyjnych. Dokonaj wygodnie jednorazowej stałej opłaty i ciesz się pełnym serwisem w wybranym okresie lub do osiągnięcia limitu kilometrów.

Odkryj teraz
BMW X1

KOMPLETNA OFERTA SERWISOWA BMW.

Aby cieszyć się jeszcze bardziej beztroską jazdą, zapoznaj się z naszymi pozostałymi atrakcyjnymi ofertami serwisowymi i znajdź dokładnie taką, która najlepiej pasuje do Twojego BMW i Twoich indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

BMW SERVICE 5+: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

BMW VALUE SERVICE - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.